Гігінтські лілії Амазонки

Якщо ви хочете додати шпалери Гігінтські лілії Амазонки до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Гігінтські лілії Амазонки» з роздільною здатністю 1920x1200 пікселів

Вікторія амазонська або Вікторія регія — велика трав'яниста тропічна рослина сімейства німфейні, найбільше латаття у світі і одна з найпопулярніших в світі оранжерейних рослин.
Вікторія амазонська була названа на честь англійської королеви Вікторії.
Діаметр плаваючого листа регії може перевищувати 2 метри та витримує вагу до 50 кг.
Квітки рослини досягають розміру до 30см, знаходяться вони під водою і виринають лише один раз на рік на 2-3 дні а розпускаються тільки вночі.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Гігінтські лілії Амазонки» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Природа» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Гігінтські лілії Амазонки» за допомогою зірок рейтингу.

Схожі шпалери:

Світлини на цю ж тему — Природа