Туманність у відкритому космосі

Якщо ви хочете додати шпалери Туманність у відкритому космосі до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Туманність у відкритому космосі» з роздільною здатністю 1920x1200 пікселів

Туманність — ділянка міжзоряного середовища, що виділяється своїм випромінюванням або поглинанням випромінювання на загальному тлі неба. Раніше туманностями називали всякий нерухомий на небі протяжний об'єкт. У 1920-і роки з'ясувалося, що серед туманностей багато галактик (наприклад, Туманність Андромеди). Після цього термін «туманність» став розумітися більш вузько,у зазначеному вище сенсі.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Туманність у відкритому космосі» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Природа» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Туманність у відкритому космосі» за допомогою зірок рейтингу.

Схожі шпалери:

Світлини на цю ж тему — Природа