Скляний метелик Грета Ото

Якщо ви хочете додати шпалери Скляний метелик Грета Ото до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Скляний метелик Грета Ото» з роздільною здатністю 1440x900 пікселів

Грета Ото, або скляний метелик — вид з сімейства німфалід (Nymphalidae), підродини данаїд (Danainae).
Розмах крил у Грета Ото від 5,5 до 6 см. Тканина між венами, на крилах у метелика, прозора, це викликано нестачею кольорових лусочок. Непрозорі по периметру крила мають темно-коричневий колір, іноді олов'яний з червоним або рудим відблиском, а саме тіло має забарвлення темного кольору.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Скляний метелик Грета Ото» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Комахи» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Скляний метелик Грета Ото» за допомогою зірок рейтингу.

Схожі шпалери:

Світлини на цю ж тему — Комахи