Спорядження спецназу SWAT

Якщо ви хочете додати шпалери Спорядження спецназу SWAT до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Спорядження спецназу SWAT» з роздільною здатністю 1680x1050 пікселів

SWAT — (спочатку англ. Special Weapons Assault Team — штурмова група зі спеціальним озброєнням; тепер англ. Special Weapons And Tactics — спеціальна зброя і тактика) — підрозділи в американських правоохоронних органах, які використовують легке озброєння армійського типу та спеціальні тактики в операціях з високим ризиком, в яких потрібні здібності та навички, що виходять за рамки можливостей звичайних поліцейських.
Найбільш широку суспільну популярність знайшов Лос-Анджелеський загін SWAT.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Спорядження спецназу SWAT» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Зброя» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Спорядження спецназу SWAT» за допомогою зірок рейтингу.

Схожі шпалери:

Світлини на цю ж тему — Зброя