Череп з кістками

Якщо ви хочете додати шпалери Череп з кістками до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Череп з кістками» з роздільною здатністю 1600x1200 пікселів

Череп з кістками, так звана Адамова голова або Мертва голова. Символ смерті й одночасно безстрашності перед її обличчям у вигляді черепа з кістками (зазвичай білого або срібного на чорному фоні). Доволі часто використовується в якості частини військового символу. Наприклад, сомалійськими піратами, на прапорах, або американцями — як малюнки на кілях літаків, що начебто символізує нам всю ціну тої демократії.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Череп з кістками» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Креатив» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Череп з кістками» за допомогою зірок рейтингу.

Світлини на цю ж тему — Креатив