Монохромний Джонні Депп

Якщо ви хочете додати шпалери Монохромний Джонні Депп до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Монохромний Джонні Депп» з роздільною здатністю 1600x1200 пікселів

Джон Крістофер «Джонні» Депп II — американський актор, режисер, музикант, сценарист і продюсер. Триразовий номінант на премію «Оскар». Лауреат премії «Золотий глобус» за роль у фільмі Тіма Бертона «Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт ».
Найбільшу популярність Джонні принесли ролі у фільмах Тіма Бертона, а також образ капітана Джека Горобця в серії фільмів «Пірати Карибського моря». У 2012 році був записаний до Книги рекордів Гіннеса як найбільш високооплачуваний актор, заробивши за рік $ 75 млн.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Монохромний Джонні Депп» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Хлопці» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Монохромний Джонні Депп» за допомогою зірок рейтингу.

Світлини на цю ж тему — Хлопці