Запорожці пишуть листа турецькому султанові

Якщо ви хочете додати шпалери Запорожці пишуть листа турецькому султанові до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Запорожці пишуть листа турецькому султанові» з роздільною здатністю 1920x1200 пікселів

Картина Іллі Рєпіна на якій зображені запорозькі козаки разом з кошовим отаманом Іваном Сірком, що пишуть листа турецькому султанові Мехмеду. За легендою, лист був написаний в 1676 році, але на жаль його оригінал не зберігся. Картина була написана художником в двох екземплярах, перший зберігається в Державному Російському музеї Санкт-Петербурга, другий — у Харківському художньому музеї. Між обома картинами існує істотна різниця.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Запорожці пишуть листа турецькому султанові» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Люди» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Запорожці пишуть листа турецькому султанові» за допомогою зірок рейтингу.

Схожі шпалери:

Світлини на цю ж тему — Люди