Зелений хамелеон

10.12.2012
1600x1200 (363.9Kb)
1251
0

хамелеон, зелений

Якщо ви хочете додати шпалери Зелений хамелеон до свого блогу або поділитися з друзями на форумі, то використовуйте коди, які опубліковано нижче.

Код для блогу (HTML) 680×450px:
Код для блогу (HTML) 290×180px:

Код для форуму (BBcode) 680×450px:
Код для форуму (BBcode) 290×180px:

Шпалери «Зелений хамелеон» з роздільною здатністю 1600x1200 пікселів

Хамелеони (лат. Chamaeleonidae) — сімейство родини ящірок, пристосованих до деревного способу життя, здатних змінювати забарвлення тіла. Довжина представників різних видів хамелеонів коливається від 4 до 60 см.
Широку популярність має властива всім хамелеонам здатність змінювати забарвлення і малюнок тіла. Зміна забарвлення пов'язана з особливостями будови шкірних покривів. У зовнішньому волокнистому і більш глибокому шарі шкіри знаходяться особливі розгалужені клітини — хроматофори, що містять зерна різних пігментів чорного, темно-коричневого, червонуватого і жовтого кольорів. При скороченні відростків хроматофорів зерна пігментів перерозподіляються, і їх найбільша концентрація припадає на центр клітин, при цьому шкіра самої ящірки набуває білуватого або жовтого забарвлення. При зосередженні темного пігменту в волокнистому шарі шкіри, вона відповідно набуває темного забарвлення. Поєднання пігментів обох шарів призводить до появи різнокольорових відтінків. Зелені кольори забарвлення з'являються додатково в результаті заломлення променів світла в поверхневому шарі шкірі, який містить кристали гуаніну.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити на свій комп`ютер ці шпалери.

Для завантаження світлини «Зелений хамелеон» ви можете використати лінк у вигляді лупи. Натисніть на нього і у новому вікні відкриється повнорозмірна картинка. Дочекайтесь її завантаження та правим кліком мишки встановіть як зображення робочого столу.

Вибираючи картинку для робочого столу свого комп`ютера звертайте увагу на її роздільну здатність. Найбільш якісно будуть виглядати ті шпалери, роздільна здатність яких така ж, як і у вашого екрану.

Ваша роздільна здатність: пікселів

Якщо вам набрид розділ «Тварини» і ви хочете перейти до іншого розділу, наведіть курсор на кольорові кульки вгорі зліва :)

І наостанок: не забудьте оцінити матеріал «Зелений хамелеон» за допомогою зірок рейтингу.

Схожі шпалери:

Світлини на цю ж тему — Тварини